Tu znajdziesz doskonałe miejsce na konferencje

Wyróżnione obiekty

Hotel Czardasz

Płock (mazowieckie)

Miejsca noclegowe 109
Ilośc sal 150

Korona Hotel

Kruki (mazowieckie)

Miejsca noclegowe 100
Ilośc sal 360

Dom Zjazdów i Konferenc...

Jabłonna (mazowieckie)

Miejsca noclegowe 46
Ilośc sal 170

Hotel Bellotto

Warszawa (mazowieckie)

Miejsca noclegowe 50
Ilośc sal 250

3326 - Polecane obiekty, ośrodki, hotele konferencyjne

Hotel Garden
Siedlce (mazowieckie)
Hotel Garden

Zaplecze konferencyjne obiektu

Hotel Garden w Bolesławcu to idealne miejsce dla gości biznesowych, w jego infrastrukturze znajdują się trzy sale konferencyjne Kryształowa, Kominkowa i Lustrzana oraz pokój biznesowy Pelikan. Sala Kryształowa to największa sala klimatyzowana, jaka jest dostępna w Bolesławcu i pomieścić może nawet do 250 osób. Każda z sal konferencyjnych wyposażona jest w projektor multimedialny, dobre nagłośnienie, ekrany oraz szybki, bezprzewodowy internet. Hotel Garden to ciche otoczenie, niespotykane wnętrza oraz profesjonalna obsługa, dzięki której tak wielu gości biznesowych wybiera go na organizacje konferencji.

Lokalizacja

Hotel Garden to wyjątkowy klimat, doskonałe jedzenie i miła obsługa. Położony jest on 10 minut od centrum miasta, w sercu przepięknego ogrodu. Ok. 7 km od hotelu znajduje się autostrada A4, a 4 km od hotelu znajduje się słynny zakład ceramiczny „Bolesławiec”. Do granicy z Czechami i Niemcami jest ok. 40-50 km. Hotel Garden to idealny obiekt na organizacje konferencji i szkoleń.

Hotel Starzyński
Płock (mazowieckie)
Hotel Starzyński

Zaplecze konferencyjne obiektu

Hotel Starzyński kładzie szczególny nacisk na ofertę biznesową, przygotowaliśmy zróżnicowany i elastyczny pakiet szkoleniowo-pobytowy, zwracamy uwagę na komfort i wysoki poziom każdego wydarzenia, mamy 3 sale konferencyjne, klimatyzowane, z dostępem do bezpłatnego Internetu WIFI, wyposażone w najnowszy sprzęt multimedialny w tym rzutnik, ekran, flipchart. Dowolność ustawienia pozwala na pomieszczenie od 200 do 30 osób. Zapewniamy catering, przygotujemy przerwy kawowe. Nasi pracownicy zadbają o  pełen profesjonalizm każdego spotkania.

Lokalizacja

Hotel Starzyński znajduje się na Wzgórzu Tumskim, obok średniowiecznej katedry, parę kroków zaś dzieli go od Starego Miasta.

Hotel Janusz
Siedlce (mazowieckie)
Hotel Janusz

Zaplecze konferencyjne obiektu

Hotel Janusz dla swoich klientów przygotował nowoczesne centrum konferencyjno- szkoleniowe, u nas zorganizujesz konferencję, sympozjum, szkolenie, mamy w ofercie 3 nowoczesne, komfortowe sale, klimatyzowane, z dostępem do bezpłatnego Internetu WIFI, wyposażone w najnowszy sprzęt multimedialny w tym projektor, ekran flipchart, pomieścić  mogą od 250 do 12 osób,  tak więc zorganizujemy duże wydarzenie jak i bardziej kameralne. Zwracamy uwagę na wysoki poziom każdego spotkania, nasi pracownicy są cały czas do dyspozycji naszych klientów. Zapewniamy catering z bogata kartą menu, przygotujemy przerwy kawowe.

Lokalizacja

Hotel Janusz znajduje się w samym centrum Siedlec, w bezpośrednim sąsiedztwie pięknego historycznego parku w stylu Francuskim, co pozwala wyciszyć się i zrelaksować, tylko 60 minut dzieli nas od centrum Warszawy.

Hotel & Restauracja Glass
Radom (mazowieckie)
Hotel & Restauracja Glass

Zaplecze konferencyjne obiektu

Hotel Glass przygotował dla swoich gości bogatą ofertę biznesową zawiera ona 3 sale konferencyjne o najwyższym standardzie i komforcie, są one klimatyzowane, mają dostęp do Internetu WIFI, wyposażone są w najnowszy sprzęt multimedialny w tym rzutnik, ekran, flipcharty,  ugościć one mogą od  30 do 100 osób. Zorganizujemy więc duże wydarzenie jak i bardziej kameralne. Zespół nasz zadba o pełen profesjonalizm, służy wsparciem i pomocą. Zapewniamy bogaty catering, w przerwie mamy pyszne kawy, herbaty, przekąski. Ważnym jest dla nas wygoda, styl, i jakość.

Lokalizacja

Hotel Glass zlokalizowany jest przy ul. Władysława Beliny-Prażmowskiego 17. Jest to ścisłe centrum Radomia, a naprzeciw nas jest Dworzec kolejowy i autobusowy.

Hotel Iskra
Radom (mazowieckie)
Hotel Iskra

Zaplecze konferencyjne obiektu

Hotel Iskra jest również miejscem które sprawdzi się przy organizowaniu konferencji, warsztatów czy szkoleń. Mamy 3 sale konferencyjne, klimatyzowane, z dostępem do Internetu WIFI, wyposażone  w najnowszy sprzęt audio-wizualny w tym ekran, projektor, flipchart. Dowolność aranżacji umożliwia ugoszczenie od 12 do 60 osób. Dwie mniejsze sale sprawdzą się przy spotkaniach zarządu czy rozmowach kwalifikacyjnych. Stawiamy na wysoką jakość i komfort co doceniane jest przez naszych gości. Zapewniamy catering z bogatą kartą potraw, przerwy spędzić można delektując się aromatyczną kawą i przekąskami.

Lokalizacja

Hotel Iskra  znajduje się przy ul Planty 4, w centrum miasta, co tworzy doskonałe warunki do pracy i odpoczynku.

YouNick Technology Park sp. z o.o.
Suchy Las (wielkopolskie)
YouNick Technology Park sp. z o.o.

Zaplecze konferencyjne obieku 

You Nick Technology to nowoczesne centrum konferencyjne znajdujące się w biurowcu nr 3, oferujemy 190m2 nowoczesnej przestrzeni gdzie pomieścić możemy do 130 osób. Mamy 3 komfortowe salę z ustawieniem sprzyjającym oddzielnym spotkaniom a także łączonym. Wszystkie sale są klimatyzowane. mają dostęp do bezpłatnego Internetu WIFI, najnowszy sprzęt audio-wizualny w tym wielkoformatowe telewizory, mównice z ekranem dotykowym, nasz wysokiej jakości sprzęt pozwala na prowadzenie wideokonferencji z całym światem. Nasza znakomita restauracja zapewnia catering, przygotujemy także przerwy kawowe.

Lokalizacja

You Nick Technology znajduje się zaledwie 11 km od Poznania, co pozwala na szybkie dotarcie do ważnych miejsc miasta.
 

Glamour House
Poznań (wielkopolskie)
Glamour House

Zaplecze konferencyjne obiektu 

Glamour House posiada aż 7 klimatyzowanych przestrzeni konferencyjnych. Gości biznesowi pragnący zorganizować w tym obiekcie szkolenie czy konferencję z pewnością będą zachwyceni ofertą obiektu i wybiorą najlepszą przestrzeń dla siebie. Największa z dostępnych w obiekcie sal oferuje miejsca dla 220 osób. Najmniejsza to natomiast dostępność miejsc dla 14 osób. Obiekt tym samym sprawdza się zarówno podczas organizacji dużych wydarzeń, jak i kameralnych spotkań zarządu. Klienci mogą dodatkowo liczyć na kompleksowe wyposażenie każdej przestrzeni konferencyjnej i mogą być pewni, że zapewnione dla nich zostaną najlepsze warunki pod organizację konkretnego wydarzenia. Skorzystanie z oferty obiektu będzie zatem korzystne i będzie miało jak najbardziej sens. Personel gwarantuje również obsługę cateringową gości.

Lokalizacja

Hotel znajduje się jedynie 2 km od lotniska Poznań – Ławica. Dzięki temu gwarantuje odpoczynek od miejskiego zgiełku, ale w razie konieczności pozwala łatwo przedostać się w każdy region. Hotel Idealnie sprawdzi się jako miejsce wypoczynku i relaksu i warto zastanowić się nad wybraniem go jako miejsca do życia.

Hotel Sękowski
Legnica (dolnośląskie)
Hotel Sękowski

Zaplecze konferencyjne obiektu

Hotel Sękowski zapewnia także idealne miejsce na zorganizowanie konferencji, szkoleń, sympozjów z dbałością o najwyższy poziom każdego wydarzenia. Mamy 7 sal konferencyjnych, wielofunkcyjnych i komfortowych, są one klimatyzowane, maja dostęp do bezpłatnego Internetu WIFI, wyposażone są w najnowszy sprzęt audio-wizualny. Sale nasze dzięki możliwości różnorodnego ustawienia stołów i krzeseł pomieścić mogą od 90 do 20 osób, a po połączeniu dwóch sal nawet 230 osób. Nasi pracownicy udzielą wsparcia, zadbają o każdy szczegół spotkania. Zapewniamy catering, przygotujemy przerwy kawowe, gdzie rozkoszować się można pyszną kawą i przekąskami.

Lokalizacja

Hotel Sękowski zlokalizowany jest w północnej części Legnicy przy ul. Gliwickiej 15, w cichym miejscu niedaleko centrum miasta.

Hotel Cieplice
Jelenia Góra (dolnośląskie)
Hotel Cieplice

Zaplecze konferencyjne obiektu 

Hotel Cielice jest idealnym miejsce na organizacje wszelkiego rodzaju spotkań biznesowych i konferencyjnych. Posiada przestronne i komfortowe sale wyposażone w profesjonalny i funkcjonalny sprzęt. Każde spotkanie przygotowywane jest z największa staranności. O wszystko dba fachowa obsługa.

Lokalizacja 

Hotel Cieplice zlokalizowany jest w przepięknej, malowniczej okolicy wielu gór na Dolnym Śląsku, w miejscowości Jelenia Góra. Okolica jest cicha i spokojna. Blisko znajdują się liczne atrakcje oraz Park Zdrojowy i Norweski.  Goście odwiedzają hotel nie tylko w celach biznesowych, ale także uzdrowiskowych i turystycznych.

Hotel Baron
Jelenia Góra (dolnośląskie)
Hotel Baron

Zaplecze konferencyjne obiektu 

Hotel Baron w Jelenie Górze to idealne miejsce na organizacje spotkań biznesowych mniejszych i większych, konferencji czy szkoleń.  Posiada przestronne i komfortowe sale z funkcjonalny i profesjonalnym sprzętem. W ofercie goście maja przerwy kawowe. Każde spotkanie przygotowywane jest z największa starannością.

Lokalizacja

Hotel Baron zlokalizowany jest w dawnej zabytkowej kamienicy Jeleniej Góry. W okolicy znajdują się Plac ratuszowy. Wszelkiego rodzaju miejsca usługowe, zabytków oraz Teatr im. Norwida. Łato tutaj trafić. Można dojechać środkami transportu miejskiego oraz własnym samochodem. Goście odwiedzają hotel o każdej porze roku.
 

Hotel Chynów
Chynów (mazowieckie)
Hotel Chynów

Zaplecze konferencyjne obiektu

Hotel Chynów jest idealnym miejscem do zorganizowania szkoleń, konferencji seminariów. Przygotowaliśmy dla naszych klientów 4 sale konferencyjne które idealnie sprawdzą się przy dużych spotkaniach branżowych, prezentacjach sprzedażowych czy też kameralnych spotkaniach dla kilkunastu osób. Nasze sale są klimatyzowane, mają bezpłatny Internet WIFI, dostęp do światła dziennego, możliwość zaciemnienia, najnowocześniejszy sprzęt audiowizualny. Menadżerowie nasi są cały czas do dyspozycji naszych klientów, pomogą w ustaleniu szczegółów, służą radą i wsparciem. Przygotujemy catering i przerwę kawową. Kelnerzy nasi uczynią to z dyskrecją i elegancją.

Lokalizacja

Hotel Chynów zlokalizowany jest w niezwykle atrakcyjnym miejscu. Nasi goście mogą relaksować się, spacerować w otoczeniu parków przyrody, lasów i rzeki. Miłośnicy historii i sztuki odnajdą tu wiele wyjątkowych miejsc takich jak zamek w Czersku, muzeum Pułaskiego, czy zabudowa Warki i Góry Kalwarii, można także podziwiać największe sady w Europie.

Hotel DeSilva Piaseczno
Piaseczno (mazowieckie)
Hotel DeSilva Piaseczno

Zaplecze konferencyjne obiektu

Hotel DeSilva w Piasecznie to komfortowy obiekt biznesowy, który dzięki profesjonalnemu wyposażeniu sal w najlepsze sprzęty ułatwia prowadzenie konferencji. Doskonałe miejsce do organizacji wszelkiego rodzaju szkoleń i konferencji. Sale Hotelu DeSilva są w stanie pomieścić do 540 osób. Dostępnych 9 sal konferencyjnych posiada system klimatyzacji oraz dostęp do szybkiego internetu. W niedalekiej odległości od hotelu znajduje się DeSilva Office Center, gdzie dostępne są trzy sale konferencyjne, które łącznie mogą pomieścić do 250 osób. Dogodne miejsce dla imprez integracyjnych oraz konferencji.

Lokalizacja

Hotel DeSilva Warszawa Piaseczno znajduje się niedaleko lotniska im. Fryderyka Chopina w Warszawie. To dogodne miejsce, z którego szybko możemy dotrzeć do każdego punktu w Warszawie. W odległości ok. 20 km od hotelu znajdują się Stare Miasto, Teatr Narodowy oraz Pala Prezydencki. Położony blisko tras E67 oraz E77, które prowadzą bezpośrednio do Katowic, Wrocławia, Krakowa.
 

Scandic Wrocław
Wrocław (dolnośląskie)
Scandic Wrocław

Zaplecze konferencyjne obiektu

Hotel Scandic Wrocław w swojej ofercie posiada 10 sal konferencyjnych o łącznej powierzchni 588 m², przy czym największa sala ma powierzchnię 250 m² i może pomieścić aż 300 osób. Wszystkie pomieszczenia wyposażone są w profesjonalny projektor multimedialny, mikser AV, mikrofony, oświetlenie studyjne, flipchart, ekran, niezbędnik konferencyjny, długopisy, notesy, kamery oraz bezprzewodowy Internet. Warto tu dodać, że obiekt serwuje swoim gościom wodę Scandic, a wszystkie materiały konferencyjne oznaczone są certyfikatem ekologicznym. Zaletą tego hotelu jest to, że dysponuje on dedykowanym opiekunem, który wyznaczany jest do konkretnych wydarzeń i dba o to, aby przebiegały one sprawnie, bezproblemowo.

Lokalizacja

Hotel Scandic Wrocław znajduje się w samym centrum Wrocławia, na rogu dwóch głównych ulic, które otoczone są teatrami, Operą Wrocławską i Filharmonią. Położony on jest w bezpośrednim sąsiedztwie wspaniałego Starego Miasta i wielu innych wartych odwiedzenia atrakcji turystycznych tego miasta.

 

Haston City Hotel
Wrocław (dolnośląskie)
Haston City Hotel

Zaplecze konferencyjne obiektu

Haston City Hotel posiada bardzo bogate zaplecze konferencyjne, które charakteryzuje się nowoczesnymi salami i profesjonalną obsługą. Do dyspozycji klientów jest Sala Rolls Royce (590 m²) - największa; Sala Chrysler (380 m²); Sala Jaguar (160 m²); Sala Packard (42 m²); Sala Bentley (42 m²); Sala Cadillac (98 m²); Sala Chevrolet (45 m²); Sala Lincoln (45 m²) oraz Sala Ford (45 m²). Wszystkie sale są klimatyzowane oraz posiadają standardowe wyposażenie konferencyjne, dzięki czemu wszystkie wydarzenia przeprowadzane są w profesjonalny sposób. Pomieszczenia posiadają między innymi: nagłośnienie sufitowe lub frontowe, podwieszane projektory multimedialne i ekrany, panele do sterowania klimatyzacją i oświetleniem, flipcharty, tablice suchościeralne, pilot do zmiany slajdów i wskaźnik laserowy.

Lokalizacja

Haston City Hotel jest ekskluzywnym obiektem biznesowym położonym we Wrocławiu. Znajduje się on przy głównej drodze wyjazdowej w kierunku Poznania, między Autostradową Obwodnicą a Obwodnicą Śródmiejską.
 

Domus Mater Hotel
Kraków (małopolskie)
Domus Mater Hotel

Zaplecze konferencyjne obiektu

Domus  Mater Hotel oferuje swoim gościom 2 sale konferencyjne dużą i małą o  wysokim standardzie i komforcie, są one klimatyzowane, mają dostęp do bezpłatnego WIFI, wyposażone w najnowszy sprzęt audio- wizualny w tym  rzutniki , ekrany, flipchart. Sale nasze mają możliwość dowolnego ustawienia według potrzeb naszych gości, pomieścić mogą od 100 do 20 osób. Mamy także  luksusowe gabinety dla specjalnych spotkań biznesowych ugościć one mogą 6 osób. Zapewniamy catering, zorganizujemy wystawne obiady biznesowe, przygotujemy przerwy kawowe.   

Lokalizacja

Domus Mater Hotel położony jest zaledwie 5 km od Starego Miasta, co pozwala na poznanie atrakcji turystycznych Krakowa.

Klub Hybrydy
Warszawa (mazowieckie)
Klub Hybrydy

Zaplecze konferencyjne obiektu

Klub Hybrydy to jeden z najstarszych i najbardziej popularnych klubów studenckich stolicy, jest też dobrze przygotowany do organizowania imprez zamkniętych i wielu koncertów. Dysponujemy 3 salami, komfortowymi i wielofunkcyjnymi, w pełni klimatyzowanymi, z bezpłatnym Internetem WIFI, z dostępem do światła dziennego, z możliwością zaciemnienia, wyposażonymi w najnowszy sprzęt audio-wizualny. Mamy demontowalną ścianę która umożliwi połączenie z Palladium co sprawi zorganizowanie wydarzenia dla 2000 tyś osób. Przygotujemy catering i przerwę kawową, nasi pracownicy służą pomocą na każdym etapie przygotowań.

Lokalizacja

Klub Hybrydy znajduje się  w Warszawie przy ul Złotej 7, w ścisłym centrum miasta, 50 metrów od stacji Metro Centrum. Jesteśmy blisko biznesowych miejsc Stolicy i najważniejszych atrakcji miasta, nasz klub jest dobrze skomunikowany, zapewniając łatwy dojazd komunikacją czy samochodem.

Hotel Masovia ***
Giżycko (warmińsko-mazurskie)
Hotel Masovia ***

Zaplecze konferencyjne obiektu

Hotel Masovia to także właściwe miejsce do zorganizowania profesjonalnych konferencji, sympozjów, szkoleń i warsztatów. Zapraszamy do naszych 4 sal
konferencyjnych, nowoczesnych i komfortowych są one klimatyzowane, mają dostęp do bezpłatnego Internetu WIFI,  wyposażone w  najnowszy sprzęt audio-wizualny w  tym rzutnik, ekran, flipchart. Zróżnicowane powierzchniowo pozwalają na pomieszczenie od 100 do 18 osób, zorganizujemy duże spotkanie jak i bardziej kameralne. Nasz zespół zadba o każdy szczegół, pomoże na każdym etapie przygotowań. Zapewniamy catering, przygotujemy smaczną przerwę kawową.

Lokalizacja

Hotel Masovia znajduje się na szlaku Wielkich Jezior Mazurskich w centrum Giżycka, w odrestaurowanej, pięknej secesyjnej kamienicy z XIX wieku niedaleko nabrzeża.

Best Western Plus Hotel Olsztyn Old Town
Olsztyn (warmińsko-mazurskie)
Best Western Plus Hotel Olsztyn Old Town

Zaplecze konferencyjne obiektu

Best Western Hotel wyróżnia się także jako miejsce gdzie zorganizujesz konferencję, sympozjum czy szkolenie  na najwyższym poziomie. Oferujemy 4 sale konferencyjne, komfortowe, wielofunkcyjne, są one klimatyzowane, z dostępem do bezpłatnego Internetu WIFI, mają możliwość zaciemnienia, wyposażone są w najnowszy sprzęt audio-wizualny w tym projektor, ekran, flipchart. Zróżnicowana powierzchnia naszych sal pozwala na pomieszczenie od 10 do 150 osób. Do sal przylega eleganckie i wygodne foyer, zapewniamy lunche i przerwy kawowe.

Lokalizacja

Hotel Best Western znajduje się w samym centrum Olsztyna niedaleko Starego Miasta co sprawia iż jest miejscem idealnym dla spotkań biznesowych i wypadów turystycznych.

Hotel Panoramic Oscar
Mrągowo (warmińsko-mazurskie)
Hotel Panoramic Oscar

Zaplecze konferencyjne

W hotelu Panoranic Oskar są dwie bogato wyposażone sale konferencyjne. Pierwsza z nich nadaje się do organizacji bardziej kameralnych spotkań do 30 osób. Druga sala do 100 osób to doskonałe miejsce na większe konferencje, warsztaty czy prelekcje. Każda z nich posiada bogate zaplecze techniczne, a z okien sal rozciąga się widok na jezioro.

Lokalizacja

Hotel jest położony w Mrągowie, nad jeziorem Czos. To miejsce gdzie nie tylko można wydajnie pracować, ale także komfortowo wypocząć. Na miejscu znajduje się parking dla gości, a samo miast oraz okoliczne pozwalają na świetne spędzenie wolnego czasu.

Hotel Tajty Wellnes & Spa
Wilkasy (warmińsko-mazurskie)
Hotel Tajty Wellnes & Spa

Zaplecze konferencyjne obiektu

W obiekcie mieszczą się 4 małe sale konferencyjne: Bosman, Kapitan, Admirał i Kominkowa. Dwie z nich (Kapitan oraz Admirał) można połączyć, dzięki czemu stworzą one jedno duże pomieszczenie szkoleniowe, które pomieści nawet 140 osób. 

Lokalizacja

Hotel Tajty znajduje się w Krainie Mazurskich Jezior, tuż nad brzegiem jeziora Tajty. W niedalekiej odległości od Giżycka. W pobliżu mieści się stacja kolejowa – 600m oraz drogi szybkiego ruchu, które umożliwiają szybkie dotarcie z różnych rejonów kraju. 

Aktualności z Polski

Nasi partnerzy

PFR Logo